CNAMPFORT XY-15A PCB Mount Fuse Block PTF-10 6.3A 250V 5x20mm Seramik Kartüs Cam Tüp Fuse için

CNAMPFORT XY-15A PCB Mount Fuse Block PTF-10 6.3A 250V 5x20mm Seramik Kartüs Cam Tüp Fuse için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: CNAMPFORT
Sertifika: UL
Model numarası: XY-15A/PTF-10

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1000
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Toplu olarak
Teslim süresi: 1 Hafta
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 9000.000 adet
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Adı: Sigorta Bloğu İsimlendirilmiş voltaj: 250V
Anma akımı: 6.3A Çalışma Gücü: 1,6 W
Kontak direnci: <5mΩ Yalıtım direnci: >100MΩ
Dielektrik gücü: > 3000Vac/60sn. Yalıtım gövdesi: Naylon+Cam Elyaf

Ürün Açıklaması

CNAMPFORT XY-15A PCB Mount Fuse Block PTF-10 6.3A 250V 5x20mm Seramik Kartüs Cam Tüp Fuse için

Ürün Tanımı

Sigorta tutucular, sigortaları tutmak, korumak ve monte etmek için kullanılan cihazlardır.Sigorta tutucular, montaj veya montaj türlerine göre sınıflandırılabilir.Daha önce de belirttiğimiz gibi sigorta tutucuları değişir, hepsi de sigorta için tasarlandığı ve kullanılacağı uygulama ve çevreye bağlıdır.

Bulacağınız en yaygın türlerden bazıları şunlardır:

fuseholder

Alt montajı- Tutakçının tabanı genellikle tabanın ortasına vidalar bağlayarak bir yüzeye bağlanır.

İç hat- Inline sigorta tutucular, kablolama devresindeki bir sigorta için bir ev sağlar.Genellikle mini bıçak sigortaları ile araç elektrik devrelerinde kullanılır.

Panel montajı- Doğrudan bir elektrik paneline veya içine monte edilmek için özel olarak tasarlanmıştır.Başlık stilleri manuel olabilir., çukurlu veya parmak tutma.

Ray montajı- Demiryolu sabitleme tutucular, DIN raylarına monte edilmek üzere özel olarak tasarlanmıştır, yani demiryolunun sigorta tutucunun vücudunun bir yerine takılması için bir yuvaları vardır.Demiryolu montaj sigorta tutucuları birkaç farklı özelliğe göre değişebilir, notlu voltaj ve akım, kutup sayısı, terminal türü dahil.

Şişe sigortası- Silindir şeklindeki şişe sigortaları için bir tutucu, genellikle devreyi tamamlamak için bir kapağı vardır.

PCB Montajları- Doğrudan bir PCB'ye monte edilen tutucular. PCB montajları, açık veya tamamen kapalı iki temel türde bulunur. Açık PCB montajları sigorta klipleri, sigorta blokları, prizler ve takılabilir kapağı çeşitlerini içerir.Tamamen kapalı çeşit, bir tutucuya yerleştirilen bir sigorta taşıyıcısı kullanabilir veya sigortayı tamamen kapamak için diğer araçları kullanabilir..

Özellikleri

Yüksek sıcaklıklı malzemeler

Yüksek yük kapasitesi

Sigortaları değiştirmek kolaydır.

Yangına dayanıklı

Uygulama

Ev aletleri alanında:Neredeyse tüm ev aletleri, elektrikli aletlerin kullanım sırasında aşırı akımdan zarar görmesini önlemek için sigorta tutucuları kullanır.bir sigorta tutucusu bir televizyonun güç şeridine monte edilmiştir.

İletişim ekipman alanı:yüksek frekans ve yüksek akım genellikle iletişim ekipmanlarının devresinde görülür. sigorta tutucusunun koruması yoksa devre kolayca hasar görür.Bir cep telefonundaki pil yönetim devresi, devrenin güvenliğini korumak için sigorta tutucusu kullanmalıdır..

Otomobil elektroniği alanında:Otomobil elektronik seviyelerinin sürekli iyileşmesiyle birlikte, otomobil devrelerinde giderek daha fazla sigorta tutucusu var.devrenin güvenliğini korumak için sigorta tutucusu gereklidir..

Sanayi kontrol alanı:Döngünün istikrarı ve güvenilirliği çok yüksektir, bu nedenle sigorta tutucunun uygulaması da çok geniştir.devrenin güvenliğini korumak için sigorta tutucusu gereklidir.

Tıbbi ekipman alanında,yüksek hassasiyetli ve yüksek istikrarlı elektronik bileşenler genellikle tıbbi ekipmanların devrelerinde kullanılır, bu nedenle sigorta tutucularına da çok yüksek gereksinimler vardır.Havalandırıcılar ve diğer tıbbi ekipmanlar devre güvenliğini korumak için sigorta tutucusu kullanmalıdır.Sigorta tutucunun ana fonksiyonları koruma fonksiyonu ve rulman fonksiyonunu içerir.Koruma fonksiyonu, devrenin aşırı yüklenmesini veya kısa devreye girmesini önleyebilmesi ve devredeki diğer elektronik bileşenlerin aşırı akımla hasar görmesini önleyebilmesiyle içermektedir.Taşıma fonksiyonu, sonraki sorunların aramasını ve bakımını kolaylaştırmak için çeşitli sigortaları belirli bir sırayla yerleştirme yeteneğinde yansıtılır.Sigorta tutucunun da akım direnci vardır., gerilim direnci, yangın derecesi ve güvenli operasyonu sağlamak için diğer gereksinimler

Spesifikasyon

Elektriksel Özellikler

Adlık Akım/Teknoloji 6 3A 250V
Çalışma Gücü 1.6W
Temas direnci <5mΩ
İzolasyon Direnci >100MΩ
Dielektrik Gücü > 3000Vac/60 saniye.
Malzeme  
İzolasyon gövdesi Nylon + Cam lif UL 94 V1
Bağlantı sigortası klibi CuZn37 Sinyal kaplama

XY-15A DRAWING

 

Ürün Görüntüsü

ptf-10 (9)ptf-10 (8)

Önerilen Ürünler

FUSECLIPptf-10 (1)ptf-10 (2)

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CNAMPFORT XY-15A PCB Mount Fuse Block PTF-10 6.3A 250V 5x20mm Seramik Kartüs Cam Tüp Fuse için bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.