Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı
Markalar: AMPFORT
No. Çalışanları: 51~200
Yıllık satış: 1850000-2340000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 50% - 60%
: 128
Giriş

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd., Ar-Ge, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış, devre koruma bileşenlerinin kapsamlı bir tedarikçisi olmayı taahhüt eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 1

Almanya'dan gelişmiş kalite sistemi, yönetim sistemleri ve yüksek hassasiyetli otomasyon ekipmanlarını tanıttık, birden fazla üretim üssü kurduk ve ürün hatlarını artırmaya devam ettik.Ekibimiz, kalite güvencesi ve üretkenlik performansı için sağlam bir temel sağlayan deneyimli mühendisler, tutkulu iş seçkinleri ve düzenli olarak eğitilmiş vasıflı işçilerden oluşmaktadır.Ayrıca, ürünlerimiz birçok ülkenin güvenlik sertifikalarını geçmiştir ve yıllardır aralıksız çabalarla birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir.

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 3

Üniversiteler ve kolejlerle işbirliği yaptık ve yüksek kaliteli devre koruma çözümlerine bağlı yeni ürünler araştırmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz ve küresel müşterilere yeni ürünlerin hızlı gelişimi için gereksinimlerini karşılamak için verimli teknoloji, ürünler ve test desteği sağlamaya devam edeceğiz.Devre tasarımından ürün testine kadar "Çin Malı" dan "Çin'de Oluşturuldu" ve "Çin'de Akıllı Üretim" e kademeli olarak güncelliyoruz, devre koruması alanında size tek elden hizmet sunacağız. Yıllar sonra Yoğun yetiştirme, akranlarımızla iyi bir ilişki sürdürdük ve müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için birçok ünlü elektronik bileşen markasının distribütörü olduk.

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 4

Ana ürünler şunları içerir: Termistörler, Varistörler, Sıcaklık Sensörleri, Sigortalar ve ilgili Donanım ve Plastik aksesuarlar, İndüktörler, Termal Koruyucu, Aşırı Yük/Kompozit Koruyucular, Boşaltma Tüpleri, Fotodirençler ve Kablo Demeti vb. Ampfort Electronics, farklı proses cihazlarının kombinasyonu sayesinde, müşterilerin bireysel devre koruma gereksinimlerini karşılayın.Ürünlerimiz yaygın olarak kullanılmaktadır: güç adaptörleri, anahtarlama güç kaynakları, şarj cihazları, transformatörler, bilgisayarlar, telefonlar, ev aletleri, iletişim ürünleri, aydınlatma ürünleri, oyuncak ürünleri, çeşitli enstrümanlar ve çeşitli elektronik kablolar, elektrik ürünleri, BT, Tüketici elektroniği, otomobiller , piller ve diğer alanlar.

 

Bizi seçin, Ampfort koruma devresi ürünleri için sadık ve güvenilir ortağınız olacak!

 

FelsefeDürüstlük ve hizmetle hayatta kalın ve kalite ve yenilikle gelişin.

Amaç Standardizasyon Sistemleştirme Uluslararasılaştırma Aynı sektörde lider lider

AmaçMüşterilere hizmet verin ve işletmeleri geliştirin

Çalışanlara fayda sağlamak ve topluma geri dönmek

 

MisyonRekabet etmeye cesaret edin, rekabette iyi olun, rekabeti kazanın

GörüşBugün hırs dolu ve yarının verimli olmasını umuyoruz.

İleti Yenilik yapın, ilerleyin ve el ele tutuşun, mükemmelliği toplayın ve birlikte paylaşın.

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 5

Geçmiş

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd.

2014 AFT Kuruldu -- Dongguan, Guangdong, Çin'de termistör üretmeye başlayın

2016 Yükseltme-- Termistör sensörü üretmeye başlayın

2018 Normalleşme-- Çoklu Güvenlik Sertifikaları UL CUL TUV VDE KC ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikaları

2020 Metamorfoz - Ünlü marka sigorta, varistör vb. ilgili koruma bileşenlerini dağıtarak indüktör ve sigorta tutucusu üretmeye başlayın.

2021 Endüstri parkına taşındı ve Ampfort olarak yeniden adlandırıldı

Hizmet

Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd., termistörler, sıcaklık sensörleri, varistörler, sigortalar ve ilgili aksesuarlar, sabit dirençler, termostatlar, kompozit koruyucular, deşarj tüpleri, diyot, triyot dahil olmak üzere çeşitli koruma bileşenlerinin Ar-Ge ve üretimi ile profesyonel olarak uğraşan kapsamlı bir kuruluştur. , indüktör, manyetik boncuklar, vb. ünlü markaların ajansı.Merkezi, uygun ulaşım erişimine sahip Dongguan Şehri Liwu Endüstri Parkı'nda yer almaktadır.Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarını benimser ve ürünlerimiz farklı pazarlarda iyi bir üne sahip denizaşırı ülkelere satılmaktadır.

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

Ayrıca, biz de ihracatçıyız ve resmi ihracatta 200'den fazla ülkeye gönderebiliyoruz. Kapsamlı iş kalitesine sahip ekibimiz, denizaşırı işlerde profesyonel ve ödeme, nakliye, gümrükleme vb. Müşteriler ve biz her zaman her şeyi müşterinin bakış açısından değerlendiriyoruz, bu yüzden 200'den fazla müşteri bizi seçti!Haydi, daha çok konuşalım ve birbirimizi tanıyalım, sizi yarı yolda bırakmayacağız!

 

Ekibimiz

Çin Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

Onlar gerçek takım.

Birlikte söz verdiler ve taşıdılar.Bilgi, görüş ve fikirleri birlikte paylaşırlar ve her üyenin daha iyi çalışmasına yardımcı olmak için ortak kararlar alırlar.Sadece kişisel hedeflere odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda birden fazla üyenin birlikte çalışmasının katma değerli etkilerine de dikkat ederler.

Birlikte katkıda bulunurlar.Birlikte, her üyenin inanabileceği bir hedef etrafında dönerler. Birlikte mücadele ederler, birbirleriyle işbirliği yaparlar ve çalışmalarının sonuçlarını eşit bir temelde paylaşırlar.

Tutkulu, enerjik, hırslı ve hırslıdırlar.

AMPFORT çalışanları, fikirleri olan, gelişmek isteyen ve uygulama cesaretine sahip bir grup insandır.

Tutkuludurlar, ancak zengin bir mirasa sahiptirler;sınırsız canlılığa sahiptirler ve yalnızlığa da dayanabilirler;fantezileri değil idealleri vardır;hırslı ama aceleci değiller;sınırsız fikirleri vardır ve sıradanlığı reddederler.

Onlar mutlu

Burada birbirlerinin güçlü yanlarını tamamlarlar ve fikirlerinin uygulanmasının kendi yetenekleriyle sınırlı olması konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz;burada, fikirlerin her biri ekibin ilgili görüşlerini alacak ve sonunda mükemmel hale gelecek;burada, birlikteler, yüksek ve alçak yok, Sadece sırdaşlar yanlarında;burada, çalışmaları hak edilmiş bir onaydır ve çabalarının ödülleri olacaktır...

İşte yaşıyorlar!

Öyleyse neden mutlu olmayasın?